Skip to content

Twoja energia, nasza 

odpowiedzialność

Menu

O firmie

Firma DORJAN prowadzi działalność w zakresie projektowania i kompleksowej budowy instalacji fotowoltaicznych. Jesteśmy firmą lokalną z siedzibą w Leżajsku, która funkcjonuje na rynku blisko 7 lat. Zrealizowaliśmy kilkaset projektów. Zajmujemy się montażem instalacji dla gospodarstw domowych oraz podmiotów gospodarczych. Wyróżnia nas pasja i zaangażowanie w działalność propagującą pozyskiwanie energii z promieniowania słonecznego.

Kompleksowe instalacje fotowoltaiczne w Leżajsku

Oferta

Klienci zainteresowani własną elektrownią słoneczną otrzymują od nas projekt koncepcyjny instalacji o preferowanej mocy z wyliczeniem okresu zwrotu inwestycji, oparte na danych uzyskanych od klienta. Naszym celem jest zadowolenia naszego klienta nie tylko w okresie budowy instalacji, ale również monitorowanie pracy instalacji i jej serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Fotowoltaika, pompy ciepła

Jak działamy

Spotkanie z klientem Skontaktuj się z nami

Napisz do nas przez formularz kontaktowy lub zadzwoń na numer +48 692 435 390

Spotkanie z konsultantem Spotkanie z konsultantem

Po wyrażeniu chęci współpracy przyjedziemy do Ciebie i zrobimy wszystko, co potrzebne do zaprojektowania i wyceny Twojej instalacji.

Wycena instalacji fotowoltaicznej Wycena

Najszybciej jak to możliwe wyślemy Ci szczegółowy projekt z kosztorysem Twojej wymarzonej elektrowni.

Realizacja zamówienia instalacji fotowoltaicznej Realizacja zamówienia

Po zaakceptowaniu naszej oferty uzgadniamy dogodny termin, w którym nasza wyszkolona ekipa zamontuje Twoją  instalację fotowoltaiczną w zaledwie jeden dzień.

Złożenie dokumentów, dokumentacja powykonawcza Potrzebne dokumenty

Po realizacji montażu dostaniesz od nas pełną dokumentację powykonawczą, a także wniosek zgłoszenia Twojej instalacji do  dystrybutora energii.

Dofinansowania, mój prąd, czyste powietrze Finansowanie

Za naszym pośrednictwem możesz uzyskać finansowanie swojej inwestycji w postaci kredytu bankowego. Ponadto pomagamy  w uzyskaniu dofinansowania.
(“Mój prąd”, “Czyste powietrze” itp.)

Zadzwoń do nas

Umów się na spotkanie z konsultantem

Nasze realizacje

Kontakt

    Biuro

    Podolszyny 53, Leżajsk 37-300